درج آگهی در باشگاه ما دات کام + آموزش ویدیویی

فرایند درج آگهی در این سایت بسیار ساده است. برای اینکار ابتدا نیاز است که از قسمت منو اقدام به ثبت نام نمایید. پس از وارد کردن نام و نام خانوادگی ، ایمیل و رمز عبور بر روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید و سپس چند لحظه منتظر بمانید.

بعد از این مرحله ثبت نام شما انجام شده و شما وارد قیمت درج آگهی می شوید. در این صفحه فیلدهای مورد نیاز شما جهت ثبت آگهی قرار داده شده اند. برخی از این فیلدها حتماً باید پر شوند تا فرایند ثبت آگهی انجام شود. باقی فیلدهای به صورت اختیاری می باشند که بسته به تمایل شما می توانند خالی یا پر باقی بمانند.

پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده بر روی دکمه پیش نمایش در انتهای صفحه کلیک کنید. اکنون شما می توانید پیش نمایش آگهی ثبت شده توسط خودتان را مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به ویرایش یا افزودن اطلاعات بیشتر به فیلد ها دارید می توانید بر روی ویرایش آگهی کلیک کنید . در غیر این صورت بر روی ارسال آگهی کلیک نمایید. در این مرحله  شما وارد قسمت تسویه حساب می شوید . در این قسمت با پر کردن فیلد های خواسته شده بر روی ثبت سفارش کلیک کنید. اکنون فرایند درج آگهی به پایان رسیده است و آگهی شما پس از تایید مدیر سایت قابل نمایش است.

آموزش ویدیویی ثبت نام و درج آگهی در باشگاه ما دات کام

 

اکنون برای باشگاه یا مجموعه ورزشی خود آگهی رایگان بگذارید

آگهی های ویژه

فرایند درج آگهی های ویژه نیز دقیقاً مشابه آگهی های رایگان می باشد. با این تفاوت که آگهی های ویژه در صفحه اول سایت، مطالب مرتبط و لیست باشگاه ها در اولویت بالاتری از نظر نمایش نسبت به آگهی های رایگان می باشند.

ضمانت برگشت وجه در آگهی های ویژه

در صورتی که به هر دلیلی می خواهید وجه پرداخت شده توسط شما برای درج آگهی ویژه به حساب شما برگشت داده شود و از درج آگهی ویژه منصرف شده اید می توانید حداکثر طی ۷ روز در خواست برگشت وجه داده و تمامی وجه پرداختی خود را دریافت نمایید. در صورتی که بیش از ۷ روز از زمان درج آگهی ویژه سپری شده باشد امکان بازگشت وجه وجود ندارد.