استفاده شما از وب سایت “باشگاه ما دات کام ” و سفارش خدمات از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب سایت باشگاه ما دات کام به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده میکنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

وب سایت باشگاه ما دات کام به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است  از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

تضمین برگشت وجه

در صورتی که به هر دلیلی می خواهید وجه پرداخت شده توسط شما برای درج آگهی ویژه به حساب شما برگشت داده شود و از درج آگهی ویژه منصرف شده اید می توانید حداکثر طی ۷ روز در خواست برگشت وجه داده و تمامی وجه پرداختی خود را دریافت نمایید. در صورتی که بیش از ۷ روز از زمان درج آگهی ویژه سپری شده باشد امکان بازگشت وجه وجود ندارد.لازم به ذکر است که بازگشت وجه از لحظه ای که درخواست برگشت داده می شود بین ۲ تا ۴ روز کاری زمان خواهد برد.

محتوا

کلیه محتویات وب سایت باشگاه ما دات کام شامل قانون حق تکثیر بوده و به سایت باشگاه ما دات کام تعلق دارد. همچنین کلیه اطلاعات و محتواهای آگهی ها توسط آگهی دهندگان درج شده و وب سایت باشگاه ما دات کام هیچگونه مسئولیتی در قبال محتواهای آگهی ها ندارد. بدیهی است در صورت گزارش هرگونه تخلف در مورد هر آگهی سریعاً با آن برخورد خواهد شد و در صورت لزوم به طور کامل حذف شده و اکانت آگهی دهنده نیز مسدود خواهد شد. تمامی آگهی دهندگان ملزم به رعایت قوانین جاری کشور می باشند.

مخزن آب دات کام خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.