وب سایت ( bashgahema.com ) خود را متعهد به حفاظت از حریم شخصی و خصوصی همه بازدید کنندگان bashgahema.com می داند. از اینرو تمامی اطلاعات وارد شده توسط شما در این سایت در سرورهای امن ما نگه داری شده و به هیچ عنوان بدون کسب اجازه شما در اختیار عموم قرار گرفته نخواهد شد. تنها اطلاعاتی که توسط خود شما و برای نمایش عمومی درج شده اند برای عموم قابل مشاهده خواهد بود.

افشا و نشر اطلاعات

هر جا که رمز ورودی به شما ارائه شده و یا توسط شما انتخاب گردیده است امکان ورود و دسترسی شما به بخش های مشخصی از سایت ما فراهم می شود.  حفظ و نگهداری از این رمز ورود بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما می خواهیم تا این رمز ورود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید و هرگونه سوء استفاده های احتمالی در صورت رعایت نکردن نکات فوق بر عهده وبسایت باشگاه ما دات کام نخواهد بود.

تغییرات در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما

هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفظ حریم شخصی و خصوصی ما بر روی سایت قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز از طریق ایمیل نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

شما این حق را دارید که از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته و از ما بخواهید تا تغییراتی در آن ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند. اگر به این امر تمایل داشتید، ما را در جریان بگذارید.

صحت اطلاعات

اطلاعات وارد شده توسط شما در قالب آگهی ها ی باشگاه ها و مجموعه های ورزشی با واقعیات موجود اماکن ورزشی شما باید منطبق باشد. در صورتی که اثبات شود آگهی ها شما دور از واقعیات موجود است آگهی های شما حذف شده و حساب کاربری شما مسدود می شود.

مسئولیت صحت اطلاعات

مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده توسط صاحبان باشگاه ها ، مجموعه های ورزشی بر عهده خود آنها می باشد و از اینرو وب سایت bashgahema.com هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه ندارد